Antalya Temizlik Hizmetleri olarak sizlere tüm temizlik hizmetleri alanında çözüm üretebilmekteyiz, yılların tecrübesi uzman kadro ve uygun fiyat garantisi ...

Halı Temizliği : Isparta halısı, makina halısı, şagi halısı, ipek halı, samur halı, dokuma halı, ladik halı, el dokuma halılarınızı zarar görmeden  büyük bir titizlikle temizler çağbey antalya halı yıkama hizmetleri  servisiyle en hızlı şekilde kpınıza getirir teslim ederiz.
 
Kilim Temizliği : Ispata kilimi, dokuma kilimi,  çin kilimi ve diüer tüm kilim çeşitleriniz büyük titizlikle temizlenir kapınıza teslim edilir.
 
Yorgan Temizliği : Yün yorgan,  pamuk yorgan,  elyaf yorgan ve diğer yorgan şelitleri titizlikle temizlenir kapıda teslim ypılır.
 
Battaniye Temizliği : Bütün battaniye çeşitleri  1.kalite ilaçlar ile temizlenir    hızla kapnıza teslim edilir..
 
Dış Cephe Temizliği : özellikle plazaların cam temizliği ile ilgili size uygun çözümleri tecrübelerimizin ışığında sunacak olan Çağbey Temizlikle çalışmaktan siz de memnun kalacaksınız.
 
 
Antalya Ev temizliği : Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Bu noktada Çağbey Temizlik size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.
 
 
Antalya Ofis temizliği : genel şekli ile ev temizliğiyle benzerdir. Ancak ofis ve bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.
 
 
Antalya İnşaat Temizliği : İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir. Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restaurant, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.
 
 
Antalya Zemin temizliği : hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir.Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.
 
 
Antalya Endüstriyel temizlik şirketi : olarak Fabrika, Üretim tesisleri, Depo alanları, İmalathane, Havalandırma ve mekanik tesisat hatları endüstriyel alanlarının genel temizlikleri, bakımı ve makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı’na hazırlanır çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır .
 
 
Antalya Alışveriş Merkezi Temizliği : Avm- Alışveriş merkezi temizliği’nize talibiz. İster AVM temizlik, personeli istihdamı yapalım isterseniz part time AVM temizliği hizmeti, sizler için çözüm üretmeye devam ediyoruz.
 
 
Antalya Yangın sonrası temizlik : öncelikle profesyonellik ister, isteriz ki kimsenin başına gelmesin. Ancak son yıllarda görmüş olduğumuz yangın sonrası temizlik hizmetlerinde, konunun ehli olmayan birçok şahıs ve şirket bu konu üzerine bilinçsizce çalışmalar yapmaktadır.
 
 
Antalya Fabrika Temizliği : Firmamız Antalya içi ve Antalya dışında endüstriyel alan temizliği, fabrika temizliği , üretim alanları temizliği, depo temizliği, imalathane temizliği hizmetleri vermektedir.
 
 
Antalya Temizlik : Hastane Temizliği ve  Hastane Hijyeni ile sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.
 
 
Antalya Banka temizliği : özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir. Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.
 
 
Antalya Villa Temizliği : Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz
 
 
Antalya Halı Yıkama :  Halılarınız özel makineler ile halınızın türüne ve iplik çeşidine göre yıkanmaktadır. Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur. Halılarınızın temizliğini yaparken kesinlikle ucuz malzemeler kullanılmamaktadır.
 

  • kilim yıkama
  • battaniye yıkama
  • yorgan yıkama
  • halı yıkama
  • Antalya halısı Antalya halı yıkama Antalya temizlik
  • temizlik şirketi
  • Antalya temizlik şirketi
  • ev temizlik şirketi ofis temizlik şirketi
  • Antalya halı yıkama