thumbs-iconANTALYA'DAKİ EN İYİ HALI YIKAMA VE TEMİZLİK FİRMASI

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ : PTS-CTS (8:00 - 18:00)

Çağbey Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri - Antalya Halı Yıkama
mobile-icon

HALI YIKAMA & TEMİZLİK0242 325 44 40
0532 409 63 61

page-banner

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği

Ev temizliği

Ev ortamlarınızın iç mekan ve cam temizliği Taleplerinize uygun şekilde firmamız tarafından antalya ili genelinde yapılmaktadır. sağlıklı yaşam kriterlerine önem veren çağbey temizlik hizmetleri uzun yıllardır bu hizmeti profesyonel şekilde sunmaktadır. uzman ekibimiz ve temizlik araçlarımızla bizden hizmet almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Çağbey Temizlik Şirketi olarak Antalya Merkez, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Aksu, Manavgat, Alanya, Kaş, Kemer, Organize Sanayi Bölgesinde ve Diğer il ve bölgelerinde vip temizlik hizmeti vermekteyiz. Antalya ev temizliği kapsamında müşterilerimizin ev, daire temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için temizlik programları uygulamaktayız. Evin net alanı, evde varsa eşyaların yoğunlu veya eşyasız ev ise evin son halini telefon ile öğrendikten sonra personelimizi bilgilendiriyoruz.

 

Antalya Eşyalı ev temizliğinde öncelikle personelimiz evin tamamını elektrikli süpürge ile temizlemektedir. Evin tüm camlarını bir personelimiz gerekli ekipmanlarla en temiz şekilde temizler. Yerde bulunan tozlar süpürüldükten sonra ilk olarak cam temizliği başlar. 

 

Ev Temizlik Uygulama sırasında özel fiber cam temizlik bezleri kullanılır. Bu bezler ile camda bulunan kirler yok edilir. Ayrıca cam sil kullanılarak camda kalıcı bir temizlik ve parlaklık bırakılır. Daha sonra evde bulunan eşyaların temizliğine başlanır.  Personelimiz evin durumuna göre planlama yapabilir. Eşyaların temizliği için ayrı ayrı temizlik malzemeleri kullanabilir. Örneğin mobilyaların silimi için ahşap temizleyici veya elektronik eşyaların için genel temizleyiciler kullanabilir. Eşyaların yoğunluğuna göre işin bitiminde banyo, wc ve mutfak temizliği için temizlik malzemeleri hazırlanır. Yemek molasından sonra banyo ve wc önce çamaşır suyu ve cif ile ön müdahale yapılır.

Kısa bir süre sonra fayanslar tavanlara kadar ıslak bez ile silinir.  Zemin ise temizlik moblarıyla tekrar ovularak son temizliği gerçekleşir. Banyo ve wc temizliğinden sonra mutfak temizliği için özel temizlik ekipmanları hazırlanır ve mutfak dolaplarının temizliğine başlanır.

 

Antalya Çağbey Temizlik olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz evin en temiz olması gereken alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgahı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır.  Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir.

Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır, personelimiz müşterimize memnuniyetle ilgili görüşür ve beğenilmeyen temizlik alanları var ise personelimiz o bölgeleri tekrar temizler.